Klej do decoupage na tkaninach Stamperia DC11 80ml

26,00 

  • Klej do decoupage na tkaninach Stamperia DC11 80 ml
  • produkt nieżółknący
  • nietoksyczny
  • narzędzia myjemy wodą z mydłem

Pozostało tylko: 1

Opis

Klej do decoupage na tkaninach Stamperia DC11 80ml

Klej do decoupage na tkaninach Stamperia pozwala wykonać piękne i trwałe dekoracje w technice decoupage na tkaninach – najlepsze do tego celu są tkaniny naturalne bawełna, len, płótno .

Klej nie żółknie -idealnie przykleja do powierzchni serwetki zwykłe, ryżowe oraz papier ryżowy. Klej dobrze przykleja również papier klasyczny jednakże ze względu na jego grubość nie wygląda on tak efektownie jak serwetki ryżowe, papier ryżowy czy serwetki zwykłe, które pięknie wtapiają się w strukturę tkaniny i sprawiają wrażenie jakby zostały namalowane.

Aby uzyskać optymalny efekt należy posmarować miejsce w którym chcemy przykleić motyw ( klej nie powinien przekraczać obrysu naklejanego motywu) po czym przykładamy motyw i smarujemy klejem z wierzchu dociskając papier do tkaniny. Nie musimy naszej pracy zaprasowywać! Klej utrwala się pod wpływem powietrza. Po 72 godzinach można prać w pralce ustawionej na cykl delikatny w chłodnej wodzie.

Klej ten świetnie klei również: brokat, mikrokulki, koraliki !! Przy jego pomocy można wykonać na tkaninach kolorową -koralikowo-brokatową dekorację !

Produkt nietoksyczny