O mnie

43223462 1834932873250640 1864253451299454976 n

Hej, hej. Mam na imię Ewa, dusza o zacięciu twórczym, niespokojna i nie lubiąca bezczynności .

Wszystko zaczęło się od pasji. Pasji i radości tworzenia, uczenia się i odkrywa

nia świata barw, struktur i form. Z czasem moimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem zaczęłam dzielić się z moimi kursantkami. Rola belfra rękodzielniczego rozwinęła się następnie o nowe obszary-blog i portal hobbystyczny www.cafeart.pl, w którym byłam redaktorem działu decoupage, tworzyłam foto kursy i dzieliłam się swoim doświadczeniem. Przez lata współpracowałam z największym dystrybutorem produktów Stamperii na Polskę, firmą Bocian z Lublina,  jako twórca oraz instruktor. Swoje artystyczne kompetencje pogłębiałam również za granicą – we Włoszech i na Węgrzech.

Sklep z produktami dla hobbystów pojawił się jako naturalne następstwo działań biznesowych, choć nie ukrywam iż to pracownia stacjonarna jest moim oczkiem w głowie. I warsztaty- żywy kontakt z kursantami daje niesamowitego powera :).

Gośćmi pracowni i kursantami są indywidualni pasjonaci oraz instruktorzy terap

ii zajęciowych i nauczyciele, którzy chętnie zgłębiają u nas swoje umiejętności, które z kolei wykorzystują w pracy ze swoimi podopiecznymi i uczniami Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu i pracowni, które znajdują się w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 93/95 . A jeśli nie możecie do mnie zajrzeć osobiście, zapraszam do sklepu internetowego. Jeśli macie pytania- piszcie. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielę się również mailowo lub telefonicznie.

Nasza pracownia stacjonarna to  miejsce, w którym dziś  powstają  wyjątkowe i niepowtarzalne przedmioty użytkowe, metamorfozy meblowe, karteczki, malowana ręcznie porcelana. I w której od lat prowadzę warsztaty ! 🙂

Jeśli macie ochotę zobaczyć co wychodzi spod moich rąk zapraszam do mojej galerii internetowej

www.malowanymebel.com  

A tutaj -Zapraszam serdecznie do mojego świata. Pełnego kolorów i kreatywności.